Satılık Spor kulubü

Ürün al Sat Müşteri Bul yapmak istediklerini yeni bir başlık ile yayınla kazan
emre16
İletişim:

Satılık Spor kulubü

#1 Mesaj gönderen emre16 » Cum Haz 09, 2017 11:16 am

SATILIK 50 YILLIK SPOR KULÜBÜ (profesyonel futbol takımı ile beraber)…!

50 yıllık tarihe sahip 350-ila 500 bin nüfusa sahip bir şehrin ilk spor kulübü yaşadığı ekonomik sıkıntılar sonucu satışa çıkma aşamasına gelmiştir.

Parayı veren, kulüp ve kulübe bağlı takımı satın alabilecektir. Hali hazırda mevcut yönetim kulüp ve takımın kurulmuş olduğu şehir dışına çıkmasını istemiyor.

Doğal olarak başka illerin zenginleri kulübü almaya talipler. Çünkü; hali hazırda kulüp bünyesine profesyonel futbol takımına sahip.

Başka şehirden bu takıma ilgi olması da tamamen bundan dolayıdır.

Ama bundan da önemlisi kulübün elli yıllık bir geçmişinin olması dile kolay 50 yıl. Tam yarım asır. Her ne kadar kulüp futbol takımı’nın süper lig deneyimi olmasa da kulüp yıllar önce değişik branşlar da uluslar arası başarılar elde etmiştir.

Şimdi bu bağlamda kulübü bulunduğu şehirden koparmadan bu kulübü sermaye ile nasıl buluşturulabilir ona bizzat ben kafa yormak istiyorum?

Sizlerden bu konuda fikirlerinizi istiyorum.

Kulübün bulunduğu şehir genç nüfus itibarı ile bu kulübe yatırılacak yatırımı 3-4 yılda alt yapısından elde edeceği gelir ile amorti edebilecek kapasitededir. (kulüp daha önce sportif başarılardan ziyade bu yönü ile Türkiye de isim yapmıştır)

Kulüp ve takımın ismini özellikle gizli tutmak istedim.

Her şey netlik kazandıktan sonra (kessin satış kararı çıktıktan sonra) bu sürece bizzat ben dahil oldursam daha detaylı ve kapsamlı olarak Türkiye geneli bir kampanya ile satış kampanyasına başlamayı düşünüyorum.

Not: kulüp bulunduğu şehirde olacak şekilde ben bu projede olmak istiyorum.

Ayrıca kulübe kurumsallaşma çalışmaları çerçevesinde kulüp resmi internet sitesi projesini a’dan z’ye bizzat ben üstlenip hayata geçirdim. Kulüp ve takıma simge olarak şimdiye kadar Türkiye de hiç kullanılmayan bir hayvan ismini bizzat ben önerip Bu simge’nin tüm şehir ve kulüp taraftarları tarafından benimsemesini sağladım.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir