Flaybo E-Ticaret Platformu

site tanıtımı,blog tanıtımı ,bookmarks,seo tanıtımı,site tanıtımları,site tanıtımı yapan siteler,
firma ekle,şirket ekle,şirket tanıtımı,tanıtımı yazıları,
Mesaj
Yazar
ramazan
Mesajlar: 156
Kayıt: Cum Haz 02, 2017 5:27 pm
İletişim:

Flaybo E-Ticaret Platformu

#1 Mesaj gönderen ramazan » Pzt Tem 16, 2018 10:03 am

"flaybo.com" E-Ticaret Platformu Avantajları

"flaybo.com" E-Ticaret Platformu

Flaybo ailesi, internet sektöründe bir ilki gerçekleştirmek amacıyla çıktığı yolda, başarılı çalışmalarını büyük bir hızla sürdürmektedir. Bilişim sektöründe, daha önce denenmemiş ve gerçekleştirilmemiş bir hamle ile kısa sürede bilişim, e-ticaret ve internet meraklılarının gözdesi haline gelmiştir.

Türkiye'de ve alanında bir ilki gerçekleştirerek, tüm bilişimcileri ve web masterları bir araya getirebilme projesini hayata geçiren "flaybo.com", platformunu tercih eden tüm kullanıcı ve üyelerine huzurlu ve güvenli bir ortamda buluşma, ilan ve reklam verme, yeteneklerini sergileme ve satış yapma gibi olanaklar sunmaktadır.

"flaybo.com" Üyeliği ve Avantajları

İsteyen ve bu alana ilgi duyan herkes, "flaybo.com" platformuna çok kolay bir şekilde üyelik gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede, platformun sunduğu ücretsiz ve sınırsız ilan verme avantajından yaralanmak mümkün olmaktadır. Resimli reklam ve tanıtım ilanlarını yayınlayanlar, ilanlarını kolayca milyonlara ulaştırabilme fırsatı elde etmiş olmaktadırlar. İsterlerse tanıtım yapabilmekte, isterlerse de beceri ve yetenekleri doğrultusunda yapabilecekleri işleri yayınlayarak, platformu takip eden binlerce firma ile buluşma fırsatı yakalamaktadırlar.

Internet sektöründe, r10 forum veya iyinet forum gibi benzer nitelikte hizmet sunan platformlar bulunmakla birlikte, "flaybo.com" birçok konuda bu platformlardan ayrışmakta ve çeşitli farklı avantajlar sunmaktadır. Ayrıca, bir form aracılığıyla firma niteliğindeki kullanıcılarına, "tüketiciyi sikayet et" şeklinde; bireysel kullanıcısına ise, "firmayı şikayet et" yönünde geliştirdiği bir şikayet mekanizmasına da yer vermektedir.

İsteyen web masterlar ve bilişim meraklıları, "flaybo.com" platformuna kısa süre içinde üyelik gerçekleştirerek, 7 gün 24 saat boyunca, platform ayrıcalıklarından ve hizmetlerinden dilediği şekilde yararlanabilirler.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: JamesErype, Majestic-12 [Bot] ve 1 misafir