Oriflame ile Kendi İşinizin Patronu Olun

Yeni İş fikirleri,Ne İş yapsam,hangi Sektör Yatırıma Uygun,Yeni İşler,Geleceğin İş Fikirleri
burdan Paylaşabilirsiniz
Cevapla
Mesaj
Yazar
admin
Site Admin
Mesajlar: 1191
Kayıt: Çrş May 24, 2017 7:53 am
İletişim:

Oriflame ile Kendi İşinizin Patronu Olun

#1 Mesaj gönderen admin » Prş Haz 29, 2017 7:14 am

HAYAL ETTİĞİMİZ HAYATI MI YAŞIYORUZ?

YAŞADIĞIMIZ HAYAT, HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE NE KADAR İSTEKLİ OLDUĞUMUZUN BİR SONUCUDUR.GELECEKTE NASIL BİR HAYATIMIZ OLSUN İSTİYORUZ.EVİMİZ OLSUN,ARABAMIZ OLSUN, ÇOCUKLARIMIZ EN İYİ OKULLARDA OKSUNLAR İSTERİZ.BÜTÜN BUNLARI İSTERİZ ,AMA BİRŞEYLER YAPMAK İÇİN NEDENSE HEP ÇEKİMSER VE ÜRKEK DAVRANIRIZ.GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA BİR İŞ YERİ AÇMIŞ OLSAK YÜKLÜ BİR SERMAYE GEREKİR.YANGIN ,SU BASMASI, DEPREM,

HIRSIZLIK İFLAS GİBİ DE PEK ÇOK RİSKLERİMİZ VARDIR.ORİFLAME BİZE EŞSİZ BİR İŞ FIRSATI SUNUYOR. BU GÜN HEMEN KAYIT OLUP HAYALLERİMİZİ HIZLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRİZ. BUNU NASIL YAPARIZ?

ORİFLAM'DE KAYIT OLDUĞUNUZ GÜNDEN İTİBAREN KATALOGLARI ARKADAŞLARINIZA KOMŞULARINIZA,İŞ ARKADAŞLARINIZA,AKRABALARINIZA GÖSTERİP SİPARİŞ ALMAYA VE KAZANMAYA BAŞLARSINIZ. KAR ORANINIZ ORTALAMA %30 CİVARINDADIR. AĞIR BİR İŞÇİNİN BİR GÜNDE KAZANDIĞI PARAYI SİZ BİR KATALOG UZATARAK KAZANABİLİRSİNİZ.

ÇEVREM YOK Kİ DİYENLERİN BİLE O KADAR ÇOK ALTERNATİFİ VARDIR Kİ, BAKKALINIZDAN, MANAVINIZDAN ECZANE'NİZDEN,ÇOCUĞUMUZUN OKUL ÇEVRESİNDEN EŞİMİZİN İŞ ÇEVRESİNDEN, ABLANIZIN KOMŞUSU VE EŞİNİN AKRABALARINA KADAR SAYAMAYACAĞIMIZ KADAR ÇEVREMİZ VARDIR ASLINDA,BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN BUNLARA ULAŞMAK HEM SATIŞ YAPMAK HEMDE KAYIT YAPMAK.

YAPMAMIZ GEREKENLER BASİTTİR ASLINDA (SAT SATTIR

ÖĞREN ÖĞRET) BU İÇİNİZDE ÜÇ ŞEY VARSA SİZ ZATEN YAPARSINIZ İSTEK İSTEK İSTEK ÇÜNKÜ ORİFLAME BİZE HER TÜRLÜ KOLAYLIK ZEMİNİ KAMPANYA VE PROMOSYONLARLA GÖSTEN BİR FİRMA.GRUP KURMAK

Oriflame' e bir iş gözüyle bakıyor ve bundan para kazanmak istiyorsunuz ki bu sayfa ilginizi çekti ve okumaya başladınız.

Oriflame'de para kazanmak iki şekilde olabilir. Hem sıcak satış yapar ve her ürün üzerinden%30 civarında kar elde edersiniz hem de kendi üyelerinizi yaparak alt ekibinizi kurabilirsiniz. Burada istediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz. Oriflame'in en güzel yanı zorlama yoktur. Siz para kazanmak isterseniz çalışırsınız istemediğinizde hiç kimse sizi bununla sorgulamaz.

İşe arkadaş listenizi hazırlamakla başlayabilirsiniz. İlk etapta sadece 4 arkadaşınızı kendi grubunuza kaydettiğiniz düşünelim. Onlara da 4er arkadaşlarını kaydettiriyosunuz ve en son yapılan kayıtlara da 4er arkadaşlarını kaydettirdiğinizde toplamda 1üyenizin 20 üyesi oluyor ve 4 üyenizden toplam 80üye'lik bir grup oluşturuyorsunuz.125ER BP SİPARİŞ VERİLDİĞİNDE TOPLAM 10BİN BP OLUYOR.Üyelerinizin herbiri %12 seviyesine çıkıp 150şer tl prim kazanırken siz üst danışman olup 1000tlye yakın prim alabiliyorsunuz.

Oriflame seviyleriniz %3, %6, %12, %15, %21 gibi arttığında grubunuzun tüm satışlarından seviyeniz oranında ayrıca hakettiğiniz bir para hesabınıza yatıyor.

Oriflame ürünleri mağzalarda veya marketlerde satılmaz ki bu sebeple piyasadaki kozmetik ürünlerinden daha uygundur. Çünkü mağzalarda satılan ürünler gibi mağaza kirası,çalışan ücreti,nakliye aracı masrafları oriflame ürünlerine yüklenmemektedir. Kısaca oriflame mağzaları biz oriflame danışmanlarıyız ve o mağzadan ister yalnızca kendi ürünlerimizi alırız veya istersek başkalarına da mağzamızı açarız. Bu anlamda kendi yaptığınız üyelerinizi alt bayileriniz gibi düşünebilir, daha çok bayilik verirseniz daha çok kazanırsınız.
Oriflame ile Nasıl para kazanılır?
Bir çok üyemin bana yönelttiği soruların başında "Oriflame'dan Para Kazanılır Mı ve Nasıl Kazanılır" soruları geliyor. Bunun üzerine bende "Oriflame'dan nasıl para kazanılır" konusunu anlatmaya karar verdim.

Öncelikli amacınız her ay için 100BP'lik sipariş vermek olmalıdır. Sonrasında ise bir ekip oluşturmalısınız ve oluşturdugunuz bu ekibi de aylık en az 100BP'lik satışa yöneltmelisiniz. Böylece ekibiniz satış yaptıkça siz de kazanırsınız. Mesela;

*Bir alt üyeniz ve siz toplamda 150 BP sipariş verirseniz,%3 seviyesine yükselirsiniz ve 5 TL prim alırsınız.

*Birkaç üyeniz ve siz toplam 450BP sipariş verirseniz 30 TL prim alırsınız.

Bu halka bu şekilde ilerler. Üyeleriniz ve toplam siparişleriniz arttıkça kazancınızda aynı oranda artar. Aylık 3500 TL kazanç elde edebilirsiniz.Ayrıca üyeleriniz de yeni üyeler yapar ve en az 100BP'lik sipariş verirlerse bundan da yine prim alırsınız.

Yani sonuç itibariyle, sizin öncelikli hedefiniz her ay en az 100BP'lik sipariş vermek ve de üyelerinizi bilgilendirip satış yapmalarını ve yeni üyeler kaydetmelerini sağlayarak onlarında kazanç elde etmesini kolaylaştırmaktır.

Oriflame'da sipariş verirken nelere dikkat etmelisiniz:

* Oriflame Kataloğu elinize geçtigi andan itibaren çevrenizden olabildiğince sipariş toplayın.

* Katalog dönemi için indirimde olan ve "ben bu ürünü daha sonra birilerine satabilirim" diyebileceginiz ürünlerle siparişinizi en az 100BP'ye tamamlayın.

* Böylece indirimdeyken aldıgınız ürünleri bir sonraki katalog fiyatından satabilirsiniz.

* Oriflame'dan her ay alacağınız hediye ürünleri de satarak gelir elde edebilirsiniz.

Sipariş vermekten korkmayın. Elinizde stok bulunabilir, sorun değil, elbet onları birilerine satabilirsiniz çünkü ürün elinizde oldugu zaman müşteri fazla beklemez ve direkt alabilir. Ürünü birinci elden göstermiş oldugunuz için satma şansınız daha yükselecektir.

Cevapla

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir