Anaokulu ve cafe açmak

Yeni İş fikirleri,Ne İş yapsam,hangi Sektör Yatırıma Uygun,Yeni İşler,Geleceğin İş Fikirleri
burdan Paylaşabilirsiniz
altana
İletişim:

Anaokulu ve cafe açmak

#1 Mesaj gönderen altana » Çrş Haz 07, 2017 9:16 am

Selam Arkadaşlar,
Ben Düzce de yaşıyorum,bi şirkete muhasebeci olarak çalışıyorum ama tabiki bu arzu ettiğim meslek değil..Şartlardan hiç memnun olmadığım için ve başka birilerinin emri altında çalışmaktan nefret ettiğim için uzun zamandır kendi işimi kurma hayali içindeyim.İktisat fakültesi mezunuyum,yönetim ve organizasyon konusunda kendime güvenim tam..Hayalimde bir anaokulu açmak var ama maliyetleri hesapladığımda çok zor olduğunu görüyorum.İkinci alternatif olarak da farklı bir cafe açma düşüncem var.Soğuk sandviç,salata çeşitleri,hertürlü aromalı kahveler çaylar,bir odasında tabular scrable lar bir odasında perdede kaçırdığınız en yeni filmlerin oynatıldığı mistik bi mekan..Buda maliyeti pek düşük olmayan ama anaokuluna oranla daha az riskli bi iş bence..Arkadaşlar kredi çekme durumum da yok, nakit olarak da en fazla 7-8 milyarım var ( belki 10 ) Nasıl anlatsam, nerden başlasam??Bir türlü cesaret edip başlayamıyorum..Yorumlarınızı ve dostane tavsiyelerinizi bekliyorum..

pust77
İletişim:

Re: Anaokulu ve cafe açmak

#2 Mesaj gönderen pust77 » Prş Haz 08, 2017 6:26 am

BAŞARILAR DİLERİM DENEMEYE DEĞER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir